Okumayı Sevenlerin Adresi

  • Cumartesi, 25 Mayıs 2019

Teknoloji

Huawei watch gt türkiye’de satışa sunuldu


Paylaş:

Huawei watch gt türkiye’de satışa sunuldu

Huawei, watch gt adındaki akıllı saatini türk tüketicilerinin beğenisine sundu. İşte huawei watch gt'nin tüm özellikleri ve fiyatı...

Huawei Watch GT Türkiye'de satışa sunuldu. Huawei'nin kendine ait işletim sistemi LightOS ile gelecek olan Huawei Watch GT'nin ilk dikkat çeken özelliği şarj süresi olacak. Cortex-M4 yonga setiyle üretilen saat, tam 1 ay boyunca şarj edilmeden çalışabilecek. 

Elbette bu süre sadece bildirim almanız halinde geçerli. Kalp ritmi sensörünün açık olması süreyi yarı yarıya kısaltacak. Sürekli çalışan bir GPS ise şarj süresini 22 saate indiriyor.

Huawei Watch GT'nin iki modeli de 5 ATM su basıncına dayanıklı olarak geliştirildi. 1.39 inç, 454x454 piksellik AMOLED ekran ve ekranda parmak izi oluşmaması için kullanılan PVD kaplama, dikkat çeken diğer unsurlar. Watch GT'nin sadece 45 gram ağırlığında olduğunu da ayrıca belirtelim.

Huawei Watch GT’nin spor modeli 1199TL ve klasik modeli 1399TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu.