Okumayı Sevenlerin Adresi

 • Cumartesi, 25 Mayıs 2019

Oyun Yerli yabancı en güzel ve en yeni oyunlar...

 1. CS:GO için olimpiyat onuru!

  Video oyunları tarihinde bir dönüm noktasında bulunuyoruz. CS:GO'nun öncülük edeceği eSpor oyunları Olimpiyat Oyunları için ilk kez gündeme geldiler!

 2. Valve sonunda yeni bir oyun yapıyor!

  Ünlü oyun firması Valve çok uzun bir aranın ardından ilk yepyeni bir oyun ile karşımızda. Peki, Steam'den milyarlar kazanan şirketin yeni oyunu ne oldu?

  1. 24 milyon dolarlık oyun turnuvası!

   The International turnuvası eSpor tarihini sallamaya devam ediyor. Çeyrek final aşamasına gelinen turnuvada ödül havuzu insanı resmen hayrete düşürüyor!

  2. For Honor ücretsiz oluyor!

   Şimdiye kadar For Honor oynamadıysanız işte size büyük fırsat. PC, PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri oyunu bir süre için ücretsiz olarak oynayabilecekler.

 1. Jahrein Twitch'i bırakıyor mu?

  Twitch'in en ünlü isimlerinden olan Jahrein, açılan dava nedeniyle Twitch yayınlarını sonlandırmak zorunda kalabileceğini açıkladı. İşte detaylar.

 2. Steam coştu, durdurulamıyor!

  Steam açıkladığı veriler ile herkesi şaşırtmayı başardı. Valve'ın büyük başarısı şimdiden PlayStation ve Xbox'ı önemli ölçüde geride bıraktı!

 3. Spotify Xbox One'a geliyor!

  Yaşanılan sızıntılara ve Microsoft Xbox yetkililerinden alınan bilgilere göre ünlü müzik uygulaması Spotify'ın Microsoft Xbox One'a geleceği onaylandı.

 4. SDN Oyun canlı yayını başlıyor! #3

  Twitch canlı yayınlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bugün Battlefield 1 ile Birinci Dünya Savaşı atmosferini soluyoruz. Hepinizi de canlı yayına bekliyoruz.

 5. GTA Online çok para kazandırdı!

  GTA Online'dan elde edilen gelir yüzde 72 büyüdü. Sadece bu oyundan kazanılan para ise firmanın değerini katladı. Ayrıca bu değerin daha da büyümesi bekleniyor.

 6. 15 yıllık GTA: Vice City davalık oldu!

  GTA Vice City üzerinden çok uzun bir zaman geçmiş olabilir ama yapımın etkileri sürmeye devam ediyor. Rockstar, ünlü oyunun çıkışından 15 yıl sonra absürt bir dava yemiş durumda!

 7. Oyun dünyasının acı kaybı

  Oyun dünyasının en ünlü yapımlarında baş tasarımcı olarak görev yapan ve uzun süredir Bioware'de çalışan Corey Gaspur, şirketin açıkladığı üzere, yaşamını kaybetti.

 8. Haftanın Mobil Oyunları - 30 Temmuz

  Her hafta düzenli olarak sizlerin karşısına çıktığımız Haftanın Mobil Oyunları ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta hangi oyunlar ön plana çıkmayı başarmış?

 9. SDN Oyun canlı yayını başlıyor!

  Twitch canlı yayınlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bugün önce PUGB'ye ardından da Overwatch'a dalıyoruz. Canlı yayın saati ise 19:00!

 10. Türk mahkemelerinden tarihi hile kararı!

  Ülkemizde bir ilk olarak oyun oynayanların, oyunları daha kolay bitirmek için başvurdukları hileleri yayınlayan 3 siteye kalıcı olarak kapatma ve tazminat cezası verildi!

 11. PS Plus fiyatlarına zam geliyor!

  PS Plus aboneleri veya abone olmak isteyenleri ilginç bir sürpriz karşıladı. PlayStation Türkiye Ağustos sonu itibariyle fiyatlara zam yapıyor!

 12. Destiny 2 nasıl olmuş? Beta ön İnceleme!

  Destiny 2 bu yılın en çok beklenilen oyunlarının başında geliyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Destiny 2 beta versiyonuna balıklamasına daldık. Peki, oyun nasıl olmuş?

 13. GTA 6 ortaya çıktı!

  Grand Theft Auto 6 yapım aşamasında olabilir. Oyuna dair ilk ciddi ipucu ortaya çıktı ve yeni GTA oyunu ile ilgili ilk öngörülerimizi de aktardık.