Okumayı Sevenlerin Adresi

  • Cumartesi, 25 Mayıs 2019

Kadın

Onu Size Tekrar Tekrar Aşık Edecek 6 İpucu!


Paylaş:

Onu Size Tekrar Tekrar Aşık Edecek 6 İpucu!

Aşkı kişilerin mi, yoksa evliliğin mi öldürdüğü üzerine çokça yazılıp çizilse de bizler onun size olan aşkını ilk günkü gibi taze tutmanın yine sadece sizlerin elinde olduğunu düşünüyoruz.

Ve bu tavsiyeleri uyguladığınız takdirde size olan aşkının taptaze kalacağından hiç şüphemiz yok! Unutmamalısınız ki, hiçbir güzelliğe çabasız ulaşılmaz.

Ona küçük özgürlükler tanıyın!

Evlilik fikri zaman zaman iki taraf açısından da korkunç sayılabilir. Tamam, ömür boyu birlikte olmaya yemin etmiş olabilirsiniz ama her insanın yaşamı boyunca yalnızlığa ihtiyaç duyduğu anlar da olur.

Bazen kendi kendine kalmasına izin vermenin korktuğunuz kadar kötü sonuçlar doğurmayacağına inanmalısınız. Günün sonunda kazanan siz olacaksınız.

Daimi haklılığınızın altını doldurun.

Biz inanıyoruz, siz daima haklısınız. Ama bunu sadece kadınsal içgüdülerinize dayanarak ispatlamaya çalışmayın. Evet hasta, yaralı ya da biraz alkollüyken gösterdiğiniz şefkat onu size bir kez daha aşık edecektir belki ama hayati kararlar alırken yanında olmanız ve ona doğru yolu göstermenizin vereceği minnet kadar etkili olmayacaktır inanın. Meseleyi araştırın, artı ve eksi yönlerini anlamaya ve anlatmaya çalışın. Hiçbir yükü tek başına taşımasına izin vermeyin. Bu sizi, onun gözünde tanrıçalaştıracak.

Rolünü anlamasında yardımcı olun.

Erkekler, biz kadınlar gibi değil ne yazık ki. Siz, hatasını kendi kendine anlamasını ya da hata sayılabilecek şeyleri en başından anlayıp hiç yapmamasını dilerken, onlar; siz bunu açıkça dile getirinceye kadar hata yaptıklarını düşünmezler.

Anlamalarını beklemeyi bırakıp sorunlarınızı açıkça dile getirmeye çalışın. İlişkideki rollerini onlara öğretecek biri varsa, o da sizsiniz.

İnandıklarınızın arkasında durun!

Ruh eşim dediğiniz kişiyle her zaman, her konuda aynı fikirde olacaksınız diye bir şey söz konusu değil. Fikir ayrılıklarına düştüğünüz zamanlarda kendi fikrinizi savunmaktan çekinmeyin. Bakış açınızı anlatmaya çalışın, sonucunda ikinizin fikrinin de değişip değişmemesinin bir önemi yok.

Birbirinizi anlayabilin, yeter.

Şıklığınızı koruyun!

Belki de birbirinizi binlerce kez çıplak göreceksiniz ama bunun giyim tarzınızı ya da kişisel bakımınızı eskisi kadar önemsememeniz gerektiği anlamına gelmediği oldukça açık. Makyajınızı yapın, giyiminize flört döneminizdeki kadar dikkat edin ki kadınların evlendikten ya da ilişki yıllandıktan sonra kendilerini bıraktığı yargısını kırabilelim:)

Kibar olun!

Erkekler kadınlara göre her ne kadar daha kaba olsalar da, kadınların kibar cümleler kurmaları, etrafına karşı kibar davranmaları onları size bağlayan sebeplerdendir. Nezaket, onu size tekrar tekrar aşık etmeye yetecektir.